+420 777 221 840 lesk@lesk-kk.cz

Odstraňování nečistot - graffiti

Odstraňování nečistot z různých povrchů

Odstraníme graffiti a lepidla, očistíme kameny venkovní i vnitřní)

Čištění uvnitř objektů Lze dokonale vyčistit veškeré povrchy uvnitř staveb, jako jsou např. schody, podlahy, dlažby, obklady stěn, sokly, sloupy, zábradlí, a jiné povrchy ze všech typů materiálů ( z přírodních i umělých kamenů, cihel, betonu, teraca, keramiky, z hliníkových nebo eloxovaných povrchů aj.) dokážeme odstranit letitou špínu, lepidla po stržení PVC, barvy, olejové nátěry stěn, asfalt, žvýkačky, cementové povlaky, mastné nečistoty, plísně, graffiti atd. Vlastností systému se obvykle využívá pro : přípravu podkladu – pro nanášení dalších materiálů ( barev, omítek, lepení obkladů a dlaždic, aj. ) při rekonstrukci povrchů dokonalé vyčištění ploch, které mají být zachovány v původním vzhledu.

Odstranění graffiti, sprejů a fixů

Odstraníme graffiti z fasád, zdí, dveří, karosérií vozidel a jiných povrchů z materiálů jako jsou přírodní a umělé kameny, teraco, beton, dřevo, umělé hmoty aj.
Odstraňovače barev a graffiti vyvinuté společností GRAFITIXŸ Industries jsou schopny odstranit graffiti z jakéhokoliv podkladu, a to i včetně stínů uvnitř savých podkladů bez porušení čištěného povrchu.
Výjimku tvoří plochy opatřené nátěry nebo strukturované omítky na bázi umělých pryskyřic. U těchto ploch nelze obecně zaručit 100 % odstranění graffiti bez částečného poškození čištěného povrchu. Již při vzniku graffiti totiž dochází k narušení těchto ploch působením rozpouštědel obsažených ve sprejových barvách a ke změně odstínu podkladu (promíchání odstínů). Jediným řešením likvidace graffiti na těchto plochách je obnovení původního nátěru a nanesení preventivního nátěru pro ochranu před graffiti, který vytvoří na fasádních nátěrech nebo omítkách ochrannou vrstvu, ze které je již možné odstraňovat následná graffiti bez poškození podkladu.
Odstraňovače graffiti jsou obecně odstraňovače barev a byly vyvinuty tak, aby byly schopny odstranit veškeré typy vyráběných barev. Lze je úspěšně použít i pro odstraňování starých nátěrů, fasádních nátěrů i strukturovaných omítek.